I miejsce dla stalowowolskiej biblioteki!

I miejsce dla stalowowolskiej biblioteki!Nasza biblioteka zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie na najciekawsze wydarzenie zorganizowane w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2018. Imprezą, którą zgłosiliśmy do konkursu był „Majowy Piknik z Biblioteką”. Zaproponowaliśmy mieszkańcom naszego miasta rodzinne tworzenie boisk, piłkarskie koło z zagadkami, biblioteczne foto z akcesoriami kojarzącymi się z biblioteką, podchody czytelnicze w okolicy biblioteki, zabawy animacyjne, rysowanie kredą oraz bańki mydlane, uwielbiane przez dzieci.

Organizatorem konkursu jest corocznie Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Warszawie. Tegoroczny Tydzień Bibliotek przebiegał w dniach 8-15 maja, pod hasłem -  (Do)wolność czytania. Dziękujemy Stowarzyszeniu Bibliotekarzy Polskich za docenienie naszego programu Tygodnia Bibliotek 2018 i imprezy zorganizowanej w jego ramach, jesteśmy pełni energii i motywacji na kolejne biblioteczne wyzwania.

Szczegóły pod linkiem: http://www.sbp.pl/artykul/?cid=20541&prev=1

Styczeń 2019