O narodzinach Stalowej Woli

19 maja dzieci z Przedszkola nr 5 uczestniczyły w warsztatach o Stalowej Woli. Podczas spotkania przedstawiona została prezentacja multimedialna o naszym mieście. Dzieci dowiedziały się, kto był twórcą COP, skąd wzięła się nazwa „Stalowa Wola”. Wysłuchały krótkiej historii o budowie miasta połączonej z prezentacją zdjęć. Następnie oglądnęły zdjęcia ulic jak wyglądały kiedyś a jak dziś.

Odbyły wirtualną wycieczkę po zabytkach, parkach miejskich i instytucjach kultury w naszym mieście. Zaprezentowano także zdjęcia pomników i ciekawych obiektów. Przedstawione zostały dzieciom znane osoby związane z naszym miastem. Na zakończenie prezentacji poznały herb i flagę miasta. w drugiej części spotkania dzieci miały za zadanie pokolorować herb Stalowej Woli.

Katalog online

Logowanie do konta