U Puchatka na urodzinach…

U Puchatka na urodzinach…10 oraz 12 października w Bibliotece Głównej dla maluchów zorganizowano 91. Urodziny Kubusia Puchatka. Odwiedziło nas w sumie 10 grup przedszkolnych, a w następnym tygodniu świętujemy z kolejnymi maluchami.

10 października w MBP zjawiły się dzieci reprezentujące Przedszkole nr 3. Kubuś przygotował dla swoich wiernych czytelników wiele atrakcji, zadbał nawet o to by małe brzuszki nie były puste: urodzinowi goście mogli spróbować małe co nieco: tygrysie ogonki, kubusiowe biszkopciki czy przekąski kłapouchego. Był także tort urodzinowy. Przedszkolaki mogli zmierzyć się z zadaniami sprawdzającymi wiedzę o Kubusiu Puchatku w turnieju "Kubusiowe koło fortuny". Zabawy i gry w kąciku czytelniczym także przypadły do gustu naszym małym gościom do gustu.

12 października Kubusiowi goście to 4 grupy z Przedszkola nr 9. Z chęcią przybyli na 91. urodziny Kubusia Puchatka. Na przedszkolaków czekała cała masa zabaw i zajęć plastycznych: kącik czytelniczy, historyjki obrazkowe, koło fortuny, Kubusiowe kręgle, łowienie baryłek z miodem. Część dzieci wykonywała ozdoby z plasteliny, aby tort urodzinowy dla Kubusia był jeszcze piękniejszy a na pozostałych czekało inne zadanie: bank pomysłów na prezent dla solenizanta. Powstała niezliczona ilość rysunków. Bardzo radosny Kubuś we własnej osobie zaszczycił nas swą obecnością i pojawił się w bibliotece, z czego dzieci były niezmiernie zadowolone. Kolejni w tym dniu goście, którzy odwiedzili bibliotekę by świętować wraz z nami, to przedszkolaki z Przedszkola nr 10. Tak jak i pozostałe grupy uczestniczyli oni we wszystkich atrakcjach przygotowanych na ten dzień. Ponadto, dzieci miały możliwość własnoręcznie wykonać kartkę urodzinową dla Kubusia. Pięknie ozdobione kartki zaadresowaliśmy na puchatkowy adres w Stumilowym Lesie. A na koniec poczęstunek- małe co nieco dla wygłodniałych małych artystów.

Katalog on-line

Katalog online

Logowanie do konta

Instrukcje

Wyszukaj w katalogu

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Kalendarz

Lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin