Kubuś Puchatek nadal świętuje...!

Kubuś Puchatek nadal świętuje...!Kubusiowe 91 urodziny nie mają końca... a to dlatego, że jubilat zaprosił dużo dzieci, z którymi uwielbia się bawić. Dla swoich gości przygotował wiele atrakcji - od Puchatkowego koła fortuny po zabawy z kręglami i czytanie w namiocie.  Przedszkolaki wykonały piękny wspólny rysunek z życzeniami dla Kubusia.

Ile było małych główek z fantastyczną wyobraźnią, tyle pomysłów na prezent dla kochanego misia. Nie zabrakło małego co nieco, w postaci kubusiowych ciasteczek, przekąsek Kłapouchego, przysmaków Prosiaczka i tygrysich ogonków. Kubuś był wzruszony, a dzieci zadowolone. W zabawie urodzinowej w Bibliotece Głównej, uczestniczyły cztery grupy przedszkolaków i opiekunowie z Przedszkola nr 18 w Stalowej Woli.

Katalog online

Logowanie do konta