Witajcie misie z Przedszkolem nr 9

Witajcie misie z Przedszkolem nr 9Maluchy z przedszkola nr 9 przybyły 5 oraz 7 grudnia do Biblioteki Głównej by świętować dzień pluszowego misia. Każdy przedszkolak przyniósł własnego misia by świętować wraz z nami. Pluszowy miś liczy ponad 100 lat mimo to wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Ten pluszak stał się inspiracja dla wielu pisarzy.

Powstało mnóstwo książek, opowiadań, bajek i wierszy, których głównym bohaterem jest miś. Dzieci miały okazje poznać imiona najsłynniejszych książkowych i filmowych misiów przy zadaniu z układaniem misiowych puzzli. Maluchy chętnie brały udział w przygotowanych zadaniach plastycznych, ruchowych i na spostrzegawczość. Największą radość sprawiło dzieciom przyczepianie misiowi noska z zamkniętymi oczami. Była też możliwość wykonania misia z kolorowej waty – to również podobało się dzieciakom. Na koniec sesja zdjęciowa z pluszowymi misiami i przegląd bajkowych opowieści o pluszakach.

Katalog online

Logowanie do konta