Nie było nudy w bibliotece

Nie było nudy w biblioteceW sobotę, 13 stycznia Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli zorganizowała „Rodzinne spotkanie czyli biblioteczny sposób na nudę”. Rodzice z dziećmi a nawet dziadkowie spotkali się w MBP, by spędzić miłe chwile na zabawach, zgadywankach i pracach plastycznych. W ruch poszły nożyczki i z materiałów, które dostarczyła biblioteka powstały piękne, kolorowe maski karnawałowe.

Czas zabaw w pełni, także przydadzą się one dzieciom na karnawałowe zabawy w szkołach i przedszkolach. Dzieci tworzyły także piękne bałwanki, które ozdobią ich domowe kąciki zabaw. Ale na zajęciach nie tylko wykonywano prace plastyczne. Były także zabawy. Dużo śmiechu przyniósł konkurs na najdłuższą grzywę renifera , rzut "kulą śniegową" do kosza i przechodzenie pod liną. W tych zawodach udział brali wszyscy uczestnicy. Były tańce w kółeczku i słodki poczęstunek.