O książkach i jesieni

O książkach i jesieni9 października uczniowie pierwszej klasy z PSP Nr 7 odwiedzili Wypożyczalnię, Multitekę, Czytelnię i Wypożyczalnię Książki Mówionej. Zapoznali się z ofertą, jaką biblioteka kieruje do swoich młodych czytelników. Mieli również okazję poznać ciekawe, bogato ilustrowane książki z różnych dziedzin wiedzy i sprawdzić swoją wiadomości na temat popularnych utworów z literatury dziecięcej, rozwiązując zadania tematyczne.

Tego dnia odwiedziły nas także dzieciaki z przedszkola Dzieciaki.pl, które wzięły udział w zabawach plastycznych o tematyce jesiennej. Na początku zajęć przedszkolaki wykonały z papieru jesiennego jeża, następnie szukały jesiennych skarbów. Pod koniec zajęć dzieci pokolorowały ilustrację przedstawiającą Panią Jesień.

Styczeń 2019