Filia nr 1 - Uroczyste rozstrzygniecie konkursu dla przedszkolaków "Ilustracje do wierszy Ziarenka maku Józefa Ratajczaka".

89 prac ze stalowowolskich przedszkoli wpłynęło na konkurs „Ilustracje do wierszy Ziarenka maku – Józefa Ratajczaka”. Konkurs zorganizowany został przez Filię nr 1 MBP im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli z okazji 85 rocznicy urodzin poety i prozaika.

Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku 6 lat, a jego główne cele to: przybliżenie twórczości  Józefa Ratajczaka,  rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, inspirowanych pięknem literatury dziecięcej oraz rozwinięcie u dzieci fantazji i wyobraźni.
W skład komisji konkursowej weszli : przewodnicząca Anna Sobolewska – plastyk ze Świetlicy Socjoterapeutycznej, Agnieszka Stan – plastyk/pracownik MBP w Stalowej Woli oraz Małgorzata Potocka – pracownik Filii 1 MBP w Stalowej Woli.
Autorów najlepszych prac nagrodzono książkami, a dla wszystkich uczestników konkursu Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli ufundowała film  w kinie „Ballada” pt. „Ozzy”. Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej, która mieści się w Filii nr 1 przy ul. Staszica 14.

Katalog online

Logowanie do konta