Filia nr 1 - Cała Polska czyta dzieciom

Głośne czytanie - Cała Polska czyta dzieciom - SędziaW ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom W Filii nr 1 pojawił się gość niezwykły, pani Danuta Szcześniak - Sędzia Sądu Rejonowego w Stalowej Woli. Tegoroczne hasło akcji brzmi Czytanie zbliża, a pani sędzia nie tylko przeczytała uczniom klasy II d z PS nr 3 kilka rozdziałów Detektywa Pozytywki, ale opowiedziała także, wiele ciekawych rzeczy, dotyczących pracy w sądzie.

Dzieci chętnie słuchały opowiadań autorstwa Grzegorza Kasdepke i rozwiązywały tajemnicze zagadki. Zadawały wiele pytań, na które pani sędzia chętnie odpowiadała, mogły zobaczyć jak ciężki jest łańcuch sędziowski, przyglądały się uważnie todze i na koniec stanęli do wspólnej fotografii. Uczniowie w podziękowaniu wykonali prace plastyczne, które przekazaliśmy naszemu gościowi.

Katalog online

Logowanie do konta