Kolorowo i wesoło w Filii Nr 1

Kolorowo i wesoło w Filii Nr 1W tym tygodniu dzieci biorące udział w zajęciach wakacyjnych w Filii Nr 1 poznały nowe sposoby wykorzystania bibuły. We wtorek wycinały z niej kolorowe fale przyklejane za pomocą kleju wodnego. Po mozolnej pracy powstały trójwymiarowe akwaria z rybkami, które zdobią teraz naszą okienną wystawę.

W czwartek dzieciaki komponowały pocztówki z pozdrowieniami z wakacji. Metoda tworzenia kartek polegała na wyklejaniu kolorowych widoczków za pomocą kuleczek z bibuły. Chłopcy chętnie na zielonej trawce umieszczali bohaterów z gry Minecraft, dziewczynki natomiast jeziorka otoczone kwiatami.
W trakcie spotkań z książką, dzieci wysłuchały kolejnej części książki Joanny Olech "Pompon w rodzinie Fisiów". W czwartek natomiast poznały jedną z przygód niezwykłej krowy Mamy Mu, bohaterki opowiadania J. Wieslandera "Mama Mu czyta".
Nie zabrakło również łamigłówek i zagadek oraz zabaw ruchowych. Dużym powodzeniem cieszyła się gra twister oraz kalambury.

Katalog online

Logowanie do konta