Filia nr 1 - Kubuś Puchatek kończy 91 lat!

Filia nr 1 - Kubuś Puchatek kończy 91 lat!W słoneczny, czwartkowy dzień odwiedziły nas dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 3 by świętować urodziny Kubusia Puchatka. Dzieci dowiedziały się jak zrodził się w głowie A. A.
Milne pomysł na książkę o Kubusiu Puchatku i jak nazywa się las, w którym mieszkają główni bohaterowie książki.

Omówiliśmy także najbardziej charakterystyczne cechy przyjaciół sympatycznego misia. Nasi goście wysłuchali bajki o Kubusiu Puchatku pt. Cztery pory roku i wycinali kolorowe motyle, by ozdobić tort dla solenizanta. Na zakończenie spotkania poczęstowali się także małym, słodkim "co nieco".  W piątek natomiast, po raz pierwszy odwiedziły nas Krasnale z Przedszkola nr 6. Po krótkiej wizycie w wypożyczalni, gdzie dzieci zapoznały się z księgozbiorem dziecięcym i zasadami wypożyczania książek, przyszedł czas na świętowanie urodzin Kubusia Puchatka. Krasnalki wysłuchały bajki pt. "Zawsze mów prawdę", pokolorowały Kubusia Puchatka i Prosiaczka oraz przypinały ogon Kłapouchemu.

Katalog online

Logowanie do konta