Czytam, bo lubię - pasowanie na czytelnika w Filii nr 3

10 maja odbyło się w naszej bibliotece uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klasy IIa z PSP nr 9. Dzieci prowadząc  przez kilka miesięcy  Zeszyty Lektur, udowodniły, że zasługują na tytuł wiernego czytelnika naszej filii. Po złożeniu "Przyrzeczenia" i odciśnięciu na nim swojego paluszka, uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe za prowadzone Zeszyty Lektur.

Były też zabawy z książką , zagadkowe chmurki i łakocie. Jak zawsze wizyta  w bibliotece kończy się wypożyczeniem nowych książek. Mamy nadzieję, że zapału dzieciom nie zabraknie i dalej będą cieszyć się miłym obcowaniem z książką.
Z okazji Dnia Bibliotekarza klasa przygotowała niespodziankę dla bibliotekarek. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Katalog online

Logowanie do konta