Podsumowanie konkursu „Portret pluszowego misia”

Trzy grupy maluchów z Przedszkola nr 4 w Stalowej Woli wzięły udział w podsumowaniu konkursu plastycznego „Portret pluszowego misia”, który zorganizowała Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli. Konkurs podsumowano i nagrody wręczono 25 listopada.

Każda z przedszkolnych grup pojawiła się tego dnia w bibliotece z godzinną wizytą. Dla najmłodszych bibliotekarki zorganizowały głośnie czytanie bajek, konkursy i zabawy. I wszystko z misiem w roli głównej. Starsze dzieci chętnie brały udział także w rozwiązywaniu łamigłówek i rebusów, a najstarsza grupa spróbowała nawet miodu – przysmaku wszystkich misiów. Na zakończenie każdego ze spotkań, te dzieci, które wykonały plastyczne prace, otrzymały pamiątkowe dyplomy, a autorów najlepszych portretów nagrodzono książkami i audiobookami. Każdy z przedszkolaków otrzymał zaś słodki upominek oraz pluszową głowę misia wykonaną własnoręcznie przez jedną z bibliotekarek.

Konkursowe prace – a miśki dzieci wykonywały nawet z kaszy gryczanej czy ziaren kawy – podziwiać można na wystawie wyklejonej w oknach biblioteki przy ul. Wańkowicza 69.

Katalog online

Logowanie do konta