Szkolą się pracownicy WTZ

Szkolą się pracownicy WTZW dniach 20 i 21 lipca 2017 roku, korzystając z trzech szkoleniowych i konferencyjnych sal  bibliotece, swoje kwalifikacje podnoszą pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowych.  Temat szkolenia to „Podnoszenie wiedzy z zakresu Ekonomii Społecznej. Przypomnijmy, że obiekt przy ul. ks. J. Popiełuszki, gdzie ma swoją siedzibę to bardzo nowoczesny budynek.

Drugie piętro to prawdziwe centrum konferencyjne elegancką salą bankietową, salą szkoleniową i dwoma salami konferencyjnymi. Do dyspozycji jest mobilny sprzęt nagłaśniający projektory czy rzutnik. Obszerny hol pełni nierzadko rolę centrum wystawienniczego.

W głównej siedzibie biblioteki korzystać można z łącza światłowodowego symetrycznego o przepustowości oraz z bezpłatnego i ogólnodostępnego Wi-Fi. W Bibliotece Głównej wydzielono 2 pracownie komputerowe, które mogą służyć także jako szkoleniowe centra. Do dyspozycji są również interaktywne tablice.

Katalog online

Logowanie do konta