Muzyczno-literacki Dzień Dziecka

Dzień dziecka w PSM z warsztatami WERS1 czerwca w pięknej sali im. Janiny Garści w Państwowej Szkole Muzycznej spotkali się uczestnicy warsztatów literackich WERS, działającymi w MBP z uczniami klas pierwszej i drugiej PSM  I stopnia w Stalowej Woli.

W Dniu Dziecka najmłodsi stalowowolscy muzycy oraz zaproszone przez nich młode poetki (gimnazjalistki) przy słodkim poczęstunku rozmawiali o swoich pasjach.

Poetki czytały wiersze o muzyce i o instrumentach muzycznych, a ich młodsi koledzy opowiadali o tym, jak trudno „oswoić” te instrumenty np. akordeon, skrzypce, kontrabas. Żywa dyskusja o muzyce ilustrowana była utworami muzycznymi  wykonanych na pianinie i skrzypcach przez małych muzyków.

W spotkaniu uczestniczyły nauczycielki PSM: Bożena Wójtowicz i Dorota Kołodziej oraz opiekunki Warsztatów Literackich WERS: Stanisława Bieńko-Stachyra i Joanna Rybak.

Uroczysty Dzień Dziecka został zorganizowany w ramach projektu „Wzbogacenie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli” współfinansowanego ze środków Gminy Stalowa Wola, który jest realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Muzycznej „Crescendo”.

Katalog on-line

Katalog online

Logowanie do konta

Instrukcje

Wyszukaj w katalogu

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Kalendarz

Maj 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin