W bibliotece o biznesie w Internecie i poza Polską

W bibliotece o biznesie w Internecie i poza Polską 4 września w bibliotece odbyła się kolejna edycja Śniadania Biznesowego. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele stalowowolskich firm i instytucji.

Tym razem tematyka spotkania dotyczyła kilku zagadnień. Pełnomocnik zarządu ds. strategii Departamentu Rozwoju Gospodarczego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu mówił o wsparciu polskiego biznesu za granicą i możliwościach eksportowych firm z terenu Stalowej Woli.

Omówiono także zasady udzielania pomocy publicznej w ramach nowych zasad funkcjonowania Specjalnych Stref Ekonomicznych, mechanizm podzielonej płatności oraz korzyści dla podatników. Śniadanie Biznesowe na sali bankietowej biblioteki zakończyła zaś prelekcja o wykorzystaniu lean marketingu do pozyskania grupy docelowej i sprzedaży usługi w Internecie.

Styczeń 2019