Informacja odnośnie konkursów „Tajemnicze zniknięcie Detektywa Pozytywki” i „Dom nie z tej ziemi”

Informacja odnośnie konkursów „Tajemnicze zniknięcie Detektywa Pozytywki” Informujemy, że prace dzieci na konkursy „Tajemnicze zniknięcie Detektywa Pozytywki” i „Dom nie z tej ziemi” wraz z wymaganymi formularzami, zostały wysłane do organizatora – Wydawnictwa „Nasza Księgarnia” w Warszawie.

Zwycięzcy obu konkursów oraz osoby wyróżnione do dnia 15 listopada 2017 roku zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną na podany w zgłoszeniu adres o przyznaniu nagrody oraz o sposobie jej odbioru. Dodatkowo lista nagrodzonych będzie dostępna w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.konkursbiblioteczny.nk.com.pl.

MBP zamieści na swojej stronie internetowej informacje o wynikach konkursów.

Katalog online

Logowanie do konta