Zaproszenie Warsztaty Literackie „WERS”

Zaproszenie Warsztaty Literackie „WERS” Zapraszamy uczniów klas IV-VII szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych, którzy piszą własne teksty i pragną doskonalić swój warsztat literacki, chcą zaprezentować swoją twórczość w gronie osób o podobnych zainteresowaniach, pragną nauczyć się wyrażania swoich myśli i przeżyć w różnych formach literackich (poezja, proza, piosenka) na warsztaty literackie.

Uczestnicy warsztatów otrzymają fachową pomoc w zakresie pisania tekstów, będą mogli również zaprezentować swoją twórczość w turniejach literackich.
Warsztaty Literackie „WERS” działają w ramach projektu „Wzbogacenie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli”  realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej „Crescendo” w Stalowej Woli.
Zajęcia warsztatowe odbędą się 16 września 2017 r. o godz. 10:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 (budynek Biblioteki Międzyuczelnianej).

Katalog online

Logowanie do konta