Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza zaprasza dzieci i rodziców na spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke, autorem wielu wspaniałych i pouczających książek oraz stuprocentowym bajkopisarzem – jak mówi sam o sobie pisarz. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 5 czerwca o godzinie 10.00 na sali konferencyjnej budynku biblioteki przy ul. ks. J. Popiełuszki 10. Wizytę pisarza zorganizowano w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.

Kasdepke pisze od 20 lat. Jego książki sprzedały się w nakładzie ponad 2 milionów egzemplarzy. Jest autorem takich książek jak: „Kacperiada”, „Co to znaczy”, „Kuba i Buba” oraz „Dziwne przypadki bajkopisarza". Pisarz za swoją pracę był wielokrotnie nagradzany (laureat Nagrody imienia Kornela Makuszyńskiego (za książkę „Kacperiada”), zdobywca - dwukrotnie - Nagrody Edukacyjnej XXI (za książki "Co to znaczy..." oraz "Bon czy ton"), autor bestsellerów wielokrotnie honorowanych laurami (wyróżnienie Polskiej Sekcji ibBY za książkę „Horror, czyli skąd się biorą dzieci”, wyróżnienie w konkursie na najlepszą książkę roku za książkę „Rózga”, „Małe pióro” za cykl książek o Kubie i Bubie).

Katalog online

Logowanie do konta