WERS – zapraszamy na spotkanie po wakacjach

WERS – zapraszamy na spotkanie po wakacjachW sobotę, 8 września o godzinie 10.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli, młodzi twórcy literatury spotkać się mogą na Warsztatach Literackich „Wers” dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.

Na zajęciach młodzi ludzie podejmujący próby literackie mogą doskonalić swoje  umiejętności językowe, stylistycz­ne, poznawać poezję klasyków polskich i uznanych poetów ze Stalowej Woli i okolic, spróbować swych sił w  Turniejach Jednego Wiersza.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach zadania „Wzbogacenie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli” współfinansowanego ze środków Gminy Stalowa Wola a realizowanego  przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oddział w Tarnobrzegu.

Styczeń 2019