Poezja i recenzjeW czwartek, 21 września o godzinie 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza podwójne spotkanie autorskie. Tym razem bohaterami wieczoru będą literaci Małgorzata Żurecka oraz Ryszard Mścisz, wieloletni członkowie rzeszowskiego oddziału ZLP oraz stalowowolskiej „Witryny”.

Zaproszenie na DKK dla dzieciZapraszamy uczniów klas IV-VII szkół podstawowych na zajęcia Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Zajęcia  odbędą się  16.09 (sobota) w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. ks. Popiełuszki 10 , II piętro, sala spotkań nr 1) o godz. 11. Będziemy rozmawiać o książce Moniki Kowaleczko-Szumowskiej “Fajna ferajna”.

Zaproszenie Warsztaty Literackie „WERS” Zapraszamy uczniów klas IV-VII szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych, którzy piszą własne teksty i pragną doskonalić swój warsztat literacki, chcą zaprezentować swoją twórczość w gronie osób o podobnych zainteresowaniach, pragną nauczyć się wyrażania swoich myśli i przeżyć w różnych formach literackich (poezja, proza, piosenka) na warsztaty literackie.

Konkurs na ekslibris 80. COPMiejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Stalowej Woli organizują konkurs na ekslibris okolicznościowy – XXII edycja pod hasłem: „80. Rocznica Centralnego Okręgu Przemysłowego”. Do udziału zapraszają zaś uczniów klas IV-VII szkół podstawowych oraz młodzież klas gimnazjalnych z terenu powiatu stalowowolskiego.

Katalog online

Logowanie do konta