Welcome to MBP Stalowa Wola   Click to listen highlighted text! Welcome to MBP Stalowa Wola Powered By GSpeech

Szanowni Państwo! W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2, decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego informujemy, że Biblioteka Główna oraz wszystkie filie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli od czwartku, 12 marca 2020 r. będą nieczynne do odwołania. O wszelkich zmianach w zaistniałej sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco. Termin zwrotu wypożyczonych przez Czytelników książek zostanie automatycznie przedłużony o miesiąc.