Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Biblioteka Główna będą czynne - od godz. 10:00 do 18:00.

Filie biblioteczne będą czynne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Sięgnij po pióro i wygraj

Z okazji jubileuszu 10-lecia, Redakcja Magazynu Nadsańskiego „Nasz Czas” ogłasza okolicznościowy konkurs. Główną nagrodę jubileuszową, ufundowaną przez Prezydenta Miasta Stalowej Woli, otrzyma autor najciekawszego wiersza promującego Stalową Wolę. Gorąco zachęcamy do sięgnięcia po pióro. Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2016 roku.

Tematyka konkursu obejmuje napisanie wiersza o Stalowej Woli. Sposób ujęcia tematu i forma utworu są dowolne. Warto wyeksponować w nim charakter miasta, jego tożsamość, ukazać atuty i zainteresować Stalową Wolą mieszkańców innych ośrodków.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców regionu nadsańskiego w każdym wieku.   W związku z tym mogą uczestniczyć w nim także osoby niepełnoletnie. Ci autorzy proszeni są o uzyskanie i potwierdzenie zgody rodziców na udział w konkursie.

Każdy autor może napisać maksimum dwa wiersze konkursowe. Najciekawszy utwór wybierze komisja, powołana przez organizatora – oficynę wydawniczą Piotr Jackowski Wydawnictwo „Nasz Czas”. Wybór zostanie dokonany ze wszystkich nadesłanych prac, bez podziału na kategorie wiekowe. Zwycięzca otrzyma główną nagrodę jubileuszową, ufundowaną przez Prezydenta Miasta Stalowej Woli. Jej wręczenie nastąpi podczas Wielkiej Gali „Człowiek Naszego Czasu 2016”. Uroczystość odbędzie się w poniedziałek, 26 września 2016 roku, o godzinie 18, w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli.

Prace konkursowe można nadsyłać do 31 sierpnia 2016 roku drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Preferujących sposoby tradycyjne, zachęcamy do przysyłania wierszy drogą pocztową lub składania ich osobiście w Czytelni Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli,  ul. ks. Popiełuszki 10, 37-450 Stalowa Wola – z dopiskiem Konkurs „Naszego Czasu”.

Autorzy proszeni są o podanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania i numeru telefonu, jak również dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację nadesłanych utworów w Magazynie Nadsańskim „Nasz Czas”, na portalu regionalnym www.naszczas24.pl, w publikacjach promocyjnych wydawanych przez Urząd Miasta Stalowej Woli oraz na stronie internetowej www.stalowawola.pl.

 

PIOTR JACKOWSKI, wydawca i redaktor naczelny Magazynu Nadsańskiego „Nasz Czas”

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech