A- A A+

Zostań Czytelnikiem Roku 2017!

Lubisz czytać książki? Słuchasz audiobooki? Systematycznie odwiedzasz Miejską Bibliotekę Publiczną w Stalowej Woli? A może zamierzasz dopiero rozwijać pasję czytania? Jeśli tak, weź udział w konkursie na „Czytelnika Roku 2017”. Konkurs obejmuje trzy kategorie wiekowe czytelników: dzieci od 6 do 12 lat, młodzież od 13 do 18 lat oraz dorosłych. Najlepsze osoby w wymienionych kategoriach, które od 2 stycznia do 31 grudnia 2017 roku wypożyczą największą ilość książek i audiobooków, przestrzegając regulaminu biblioteki, zostaną uhonorowane tytułem „Czytelnika Roku 2017” oraz nagrodzone nowościami książkowymi. – Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi na podstawie danych z komputerowego systemu bibliotecznego w styczniu 2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie internetowej MBP oraz korzystania ze zbiorów biblioteki – zachęca Ewa Biały, dyrektor stalowowolskiej MBP.Regulamin konkursu

„CZYTELNIK ROKU 2017”

 

 1. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli.
 2. Konkurs trwa od 02.01.2017 r. do 31.12.2017 r.
 3. Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa w lokalnym środowisku, promocja zbiorów oraz kulturalno-edukacyjnych działań biblioteki.
 4. W konkursie biorą udział osoby zarejestrowane w systemie bibliotecznym, posiadające kartę biblioteczną z wyłączeniem pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli.
 5. Konkurs obejmuje trzy kategorie wiekowe:
  • I kategoria - dzieci od 6 do 12 lat
  • II kategoria - młodzież od 13 do 18 lat
  • III kategoria - dorośli
 6. Kryteria oceny:
  • liczba wypożyczonych książek we wszystkich placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej na terenie Stalowej Woli oraz liczba wypożyczonych audiobooków w Wypożyczalni Książki Mówionej Biblioteki Głównej
  • przestrzeganie regulaminu biblioteki
 7. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni na podstawie danych z systemu bibliotecznego MBP.
 8. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród książkowych odbędzie się w styczniu 2018 r. Zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin