Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Więcej informacji

Konkurs CZYTELNIK ROKU 2020

Regulamin konkursu

CZYTELNIK ROKU 2020

 

§1. Postanowienia ogólne

Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli.

Konkurs trwa od 02.01.2020 r. do 31.12.2020 r.

Celem konkursu jest:

popularyzacja czytelnictwa w lokalnym środowisku,

promocja zbiorów MBP

zachęcanie do uczestnictwa w kulturalno-edukacyjnych działaniach biblioteki.

Konkurs obejmuje trzy kategorie wiekowe czytelników:

I kategoria - dzieci od 6 do 12 lat

II kategoria - młodzież od 13 do 18 lat

III kategoria – dorośli

§ 2. Zasady uczestnictwa w konkursie

Konkurs skierowany jest do czytelników zarejestrowanych w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli, posiadających aktywną kartę biblioteczną.

Czytelnicy roku zostaną wyłonieni na podstawie danych z systemu bibliotecznego MBP /rejestr wypożyczeń/.

Z konkursu wyłączeni są pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli i laureaci dwóch ostatnich edycji „Czytelnika Roku”.

 

§ 3. Zasady przyznawania nagród

Kryteria oceny w konkursie:

suma wypożyczonych książek we wszystkich placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej na terenie Stalowej Woli oraz wypożyczonych audiobooków w Wypożyczalni Książki Mówionej Biblioteki Głównej.

przestrzeganie regulaminu biblioteki

Od decyzji Komisji Konkursowej nie przysługuje odwołanie.

Laureaci konkursu otrzymają statuetki „Czytelnika Roku 2020” oraz nagrody książkowe, ufundowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Stalowej Woli.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się na przełomie stycznia i lutego 2021 r. Zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

Nagroda i tytuł „Czytelnik Roku” może być przyznana tej samej osobie po upływie dwóch lat.

 

§ 4. Przetwarzanie danych

Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1) –informujemy, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych w umowie jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli, ul. ks. J. Popiełuszki 10, 37-450 Stalowa Wola, zwany dalej: "Administratorem". Można skontaktować się z Administratorem pisząc na podany wcześniej adres lub telefonując pod numer: tel. 15 842-10-63. Można skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonując pod numer: tel. 15 842-10-63 w. 113 (dni robocze, godz. 7:00-15:00)

2. Podstawą prawną przetwarzania danych jest realizacja umowy pomiędzy Państwem a Administratorem, zwana dalej: "Umową", dla której przetwarzanie danych jest niezbędne.

3. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją Umowy oraz do podjęcia niezbędnych działań przed zawarciem Umowy.

4. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe.

5. Przekazane dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne.

6. Administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych – za wyłączeniem Facebooka.

7. Mają Państwo prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych.

8. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

9. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

 

Konkurs CZYTELNIK ROKU 2020

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech