A- A A+

Podsumowanie konkursu „Czytelnik Roku 2017” pod koniec stycznia

Podsumowanie konkursu „Czytelnik Roku 2017” pod koniec styczniaMiło nam poinformować, że wraz z końcem grudnia dobiegł końca konkurs na „Czytelnika Roku 2017”. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród dla najlepszych czytelników – pod koniec stycznia po bibliotecznych podsumowaniach i bilansach.

Konkurs obejmował trzy kategorie wiekowe czytelników: dzieci od 6 do 12 lat, młodzież od 13 do 18 lat oraz dorosłych. Najlepsze osoby w wymienionych kategoriach, które od 2 stycznia do 31 grudnia 2017 roku wypożyczyły największą ilość książek i audiobooków, przestrzegając regulaminu biblioteki, zostaną końcem stycznia uhonorowane tytułem „Czytelnika Roku 2017” oraz nagrodzone nowościami książkowymi. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi na podstawie danych z systemu bibliotecznego obejmującego Bibliotekę Główną oraz jej Filie. Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie bądź drogą mailowo, oczywiście podczas wręczenia nagród z przyjemnością opublikujemy ich czytelnicze wyniki.

Zachęcamy również do aktywnego czytelnictwa w roku 2018. Za bieżący rok również przyznamy nagrody książkowe dla najlepszych Czytelników!

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin