Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

MBP w Stalowej Woli otrzymała dotację MKiDN na realizację projektu Kuźnia bibliolubnych

MBP w Stalowej Woli otrzymała dotację MKiDN na realizację projektu Kuźnia bibliolubnychMiejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli otrzymała dotację Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury na realizację projektu Kuźnia bibliolubnych w ramach programu Partnerstwo dla książki. Strategicznym celem programu Partnerstwo dla książki jest zarówno poprawa dostępu do książki w jej wszystkich formatach, jak i wzmocnienie kulturotwórczej roli księgarń i bibliotek.

Projekt Kuźnia bibliolubnych obejmuje działania animujące czytelnictwo w bibliotekach publicznych. W ramach projektu będą odbywały się ciekawe spotkania autorskie ze znanymi pisarzami książek dla dzieci, zajęcia i warsztaty literacko – plastyczne, przedstawiające literaturę w sposób interesujący, sprzyjające rozwijaniu zainteresowań czytelniczych i wdrażające do systematycznego korzystania  z książek. Ponadto, zaplanowano wycieczkę do drukarni, konkurs literacko – plastyczny, zabawy z audiobookami i happening biblioteczny, podsumowujący projekt. Wszystkie działania kierowane będą do dzieci w wieku 4 – 12 lat. Realizację projektu, zaczynamy już w trakcie zajęć wakacyjnych w Bibliotece Głównej. Informacje szczegółowe wkrótce. Patronat honorowy nad projektem objął Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli.

 

MBP w Stalowej Woli otrzymała dotację MKiDN na realizację projektu Kuźnia bibliolubnych

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech