Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

W „Bibliotece Publicznej” o naszej ekologicznej bibliotece

W „Bibliotece Publicznej” o naszej ekologicznej biblioteceMiło nam poinformować, że we wrześniowym numerze ogólnopolskiego miesięcznika  „Biblioteka Publiczna” opublikowany został artykuł poświęcony ekologicznym działaniom, jakie prowadzą pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli.

„Od najmłodszych lat należy kształtować postawy ekologiczne, które powinny znajdować wyraz w codziennym postępowaniu. Dla bibliotekarzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli to ważne zadanie. Gromadzenie księgozbioru o tematyce ekologicznej i przygotowywanie warsztatu informacyjnego to podstawa działalności. Ogromną rolę odgrywa także edukacja ekologiczna. Warsztaty, konkursy, pogadanki, wystawy i projekty zwiększają wiedzę młodych ludzi. Przeprowadzane w atrakcyjny sposób we wszystkich placówkach nie tylko uczą, ale tez skłaniają do refleksji i utrwalają się w umysłach, co jest niezwykle ważne dla naszej przyszłości” – przeczytać możemy we wstępie artykułu.

– W materiale szczegółowo omówiono szereg ekologicznych inicjatyw, jakie stalowowolska placówka przeprowadziła na przestrzeni kilku ostatnich lat. Będziemy dumni, jeżeli przykłady ze naszej biblioteki będą inspiracją dla innych bibliotek w Polsce – podkreślają bibliotekarki z MBP.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech