OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Pożegnaliśmy wakacje

Pożegnaliśmy wakacjeKilkaset osób zjawiło się na naszym stoisku w piątek, 1 września na terenie odkrytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Podczas imprezy pod nazwą Zakończenie Wakacji 2017 biblioteka zaproponowała wszystkim gościom MOSiR-u Kiermasz Taniej Książki. Nasze stoisko funkcjonowało od godziny 12.00 do 15.30.

W namiocie z logo MBP Czytelnicy mogli znaleźć wiele ciekawych lektur. Rekordowy zakup to 30 książek. Młodym czytelnikom proponowaliśmy także odbicie na ręce bibliotecznego stempla. Dziękujemy wszystkim tym, którzy nas odwiedzili i zapraszamy do biblioteki!