Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Wesoły piknik w bibliotece

Wesoły piknik w biblioteceMimo nieciekawej pogody i deszczu w sobotę, 16 września na „Pikniku z Biblioteką” zjawiły się tłumy dzieciaków z rodzicami. Organizatorzy już wcześniej zapowiedzieli, że jeśli będzie padało, imprezę przeniosą do wnętrz budynku przy ul. ks. J. Popiełuszki 10.  Nic wiec dziwnego, że wielu rodziców zdecydowało się umilić swoim pociechom nieciekawe popołudnie i biblioteczny piknik był na to dobrym sposobem.

Dzieci oraz rodzice ochoczo przebierali się w bajkowe kreacje czy peruki, a tych pracownicy biblioteki przygotowali dziesiątki. W razie kłopotu z wyborem stroju, organizatorzy chętnie służyli radą. Ci, którzy uwielbiają rysować mogli pokazać swój talent tworząc wspólny komiks. Miłośnicy bajek i opowieści korzystali z dziecięcej czytelni. Spora atrakcją było koło fortuny – gra w której uczestnicy mogli wykazać się wiedzą na temat bajek. Dla wszystkich czekały pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Mimo pluchy znaleźli się także chętni, którzy wraz z clownem wyszli przed bibliotekę i wspólnie puszczali mydlane bańki. Dla strudzonych zabawami dzieciaków i dorosłych czekało zaś stoisko Klubokawiarni TiPi, gdzie można było posilić się pysznym gofrem lub muffinką.

- Dziękujemy za wspólne spędzenie czasu, śmiech i pogodę ducha! – organizatorzy czyli pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli cieszą się ze znakomitej frekwencji i udanej imprezy.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech