Welcome to MBP Stalowa Wola   Click to listen highlighted text! Welcome to MBP Stalowa Wola Powered By GSpeech

Dziękujemy za głosy!

Dziękujemy za głosy!Głosowanie na biblioteki w konkursie „Przerwa na wspólne czytanie” zakończone. Byliście wspaniali, głosując na naszą bibliotekę. Według oficjalnych informacji jakie uzyskaliśmy, MBP Stalowa Wola zajęła 175. miejsce w Polsce i 8. na 62 biblioteki w województwie podkarpackim.

Pierwsze 20 bibliotek z największą liczbą głosów otrzyma zestawy 250 ciekawych książek dla dzieci wraz z pufami do wspólnego czytania. Kolejne 100 bibliotek dostanie zestawy 50 ciekawych książek dla dzieci. Nieco nam zabrakło do premiowanych miejsc, ale nie zmienia to faktu, że mamy świetnych i oddanych Czytelników. Dziękujemy za głosy, poświęcony czas oraz zaangażowanie. Bibliotek, które wzięły udział w głosowaniu było ponad 1000.