Konkursy Wydawnictwa „Nasza Księgarnia” rozstrzygnięte

Konkursy  Wydawnictwa „Nasza Księgarnia” rozstrzygnięteW konkursie plastycznym „Tajemnicze zniknięcie detektywa Pozytywki”, jury przewodniczył Grzegorz Kasdepke, natomiast  w konkursie literackim „Dom nie z tej ziemi” Małgorzata Strękowska - Zaremba. MBP wysłała do wydawnictwa 23 prace plastyczne i 2 prace literackie.

Niestety, żadna z prac konkursowych naszych małych czytelników nie została nagrodzona. Mimo to, doceniamy wrażliwość artystyczną uczestników i gratulujemy pomysłów na prace. Serdeczne  podziękowania za udział w konkursach kierujemy zarówno do dzieci, jak i nauczycieli oraz rodziców, którzy sprawowali opiekę merytoryczną nad pracami. Konkursy biblioteczne zostały zorganizowane przez Wydawnictwo „Nasza Księgarnia” z siedzibą w Warszawie.

Szczegóły  pod linkiem: