Animacyjne szkolenie bibliotekarzy

Animacyjne szkolenie bibliotekarzyJak pracować z grupą? Jak rozwijać zainteresowania dzieci, młodzieży i dorosłych? W jaki sposób wykorzystywać możliwości w atmosferze zrozumienia, akceptacji oraz zabawy jako naturalnej i zarazem najlepszej drogi do pełnego rozwoju? Na te pytania i wiele innych, bibliotekarze szukali odpowiedzi podczas warsztatów pt. „Kilka rozwojowych inspiracji drogą do efektywnej animacji”.

17 listopada br. bibliotekarze z bibliotek gminnych powiatu stalowowolskiego i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli uczestniczyli w 10-godzinnych warsztatach prowadzonych przez Magdalenę Dec i Małgorzatę Grabek z Centrum Szkoleniowego KLANZA z filią w Rzeszowie. Organizatorem szkolenia była Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli przy wsparciu finansowym ze środków Powiatu Stalowowolskiego.