Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Animacyjne szkolenie bibliotekarzy

Animacyjne szkolenie bibliotekarzyJak pracować z grupą? Jak rozwijać zainteresowania dzieci, młodzieży i dorosłych? W jaki sposób wykorzystywać możliwości w atmosferze zrozumienia, akceptacji oraz zabawy jako naturalnej i zarazem najlepszej drogi do pełnego rozwoju? Na te pytania i wiele innych, bibliotekarze szukali odpowiedzi podczas warsztatów pt. „Kilka rozwojowych inspiracji drogą do efektywnej animacji”.

17 listopada br. bibliotekarze z bibliotek gminnych powiatu stalowowolskiego i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli uczestniczyli w 10-godzinnych warsztatach prowadzonych przez Magdalenę Dec i Małgorzatę Grabek z Centrum Szkoleniowego KLANZA z filią w Rzeszowie. Organizatorem szkolenia była Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli przy wsparciu finansowym ze środków Powiatu Stalowowolskiego.