Bibliotekarze na sportowo

W niedzielę, 11 marca przedstawiciele Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli wzięli udział w inauguracji turnieju pod nazwą Zmagania Jednostek Miasta Stalowa Wola. Trzy konkurencje – wspinaczkę, tenis stołowy oraz „piłkarzyki” – rozegrano w Szkole Podstawowej nr 12.

Rywalizowaliśmy z przedstawicielami Urzędu Miasta, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zakładu Administracji Budynków, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Miejskiego Zakładu Komunalnego, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Podstawowe cele rozgrywek  - propagowanie zdrowego stylu życia, poprzez aktywne spędzanie czasu, a także tworzenie atmosfery współpracy i integracji w zespole. Dziękujemy przeciwnikom za sportową rywalizację i postawę fair play. Do zobaczenia na kolejnych zmaganiach!

Czerwiec 2019