Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Emocje i wrażenia na papier przelane27 lutego 2020 roku Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zgromadziła miłośników poezji na prezentacji tomików wierszy „Myśli z życia pozbierane” oraz „Przemyślenia przy porannej kawie” Teresy Prokop.

Autorka przybliżyła ciekawe losy swojego życia od Stanisławowa, gdzie się urodziła, przez Stalową Wolę, Żywiec, Stany Zjednoczone, by w końcu na dobre zamieszkać w Stalowej Woli.

Zabezpieczeni w sieciKolejnymi uczestnikami zajęć przeprowadzonych w ramach akcji „Bezpieczny Internet” była klasa I z PSP nr 3. W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyły się zajęcia, podczas których dzieci poznają zasady bezpiecznego korzystania z sieci komputerowej. Na wstępie obejrzano krótkie filmiki ze strony sieciaki.pl, które stały się przyczynkiem do rozmowy o niebezpieczeństwach, jakie można napotkać korzystając z Internetu.

Ptasie przysmaki26 lutego 2020 roku w stalowowolskiej MBP zorganizowaliśmy 3 zajęcia o dokarmianiu ptaków zimą. Odwiedziły nas dzieci z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Specjalnej oraz przedszkolaki z „Chatki Misia”.

Nasi goście wysłuchali pogadanki na temat "ptasiej stołówki". Obejrzeli przygotowane karmniki dla ptaków oraz przysmaki naszych skrzydlatych przyjaciół.