OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Drugie warsztaty tworzenia komiksów

Drugie warsztaty tworzenia komiksówW sobotę, 20 października w bibliotece zorganizowaliśmy drugą część bezpłatnych warsztatów tworzenia komiksów. Tym razem tworzyliśmy komiks na podstawie wybranej polskiej baśni lub legendy. Wszystkie działania prowadzone były w serwisie internetowym - toondoo.com, który pozwala na tworzenie komiksów i książeczek komiksowych.

Uczestnicy mieli za zadanie utworzyć humorystyczną scenkę nawiązującą do wybranej bajki lub baśni. Najlepsze prace zostaną wysłane na drugi etap konkursu, gdzie na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Aplikacja toondoo.com pozwala na stworzenie komiksu lub książeczki komiksowej o dowolnej tematyce.