A- A A+

Jak na gry planszowe, to do biblioteki

Jak na gry planszowe, to do biblioteki6 listopada dzieci z Przedszkola nr 10, przybyły do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli na dzień gier planszowych. Każdy maluch mógł spróbować swoich sił w różnego rodzaju grach, jakie na ten dzień przygotowaliśmy dla naszych małych czytelników.

Do wyboru były różne kąciki: gry planszowe: Calineczka, Kot w butach, Kopciuszek, Kraina śniegu, gry pamięciowe Memory: postacie bajkowe, podwodny świat, zwierzęta świata, gry zręcznościowe: Pinokio, patyczaki oraz magnetyczne puzzle oraz gra na spostrzegawczość: "Gdzie jest Gacek".

Przypominamy, że w MBP najmłodsi czytelnicy mogą korzystać z kolejnej oferty biblioteki – „Planszowe piątki”. Każde dziecko może przyjść do Biblioteki Głównej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 i w specjalnie wydzielonym kąciku malucha w Multitece zagrać w ciekawe gry. Również w planszówki mogą pograć także gimnazjaliści oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Z myślą o młodzieży przygotowano zestaw planszówek dostępny w Wypożyczalni Książki Mówionej. Jest „Gra o tron”, gry fantasy, „Było sobie życie”, a z klasyków: Scrabble czy Eurobusiness.  Każdy znajdzie coś dla siebie, a po wybraniu gry można zasiąść do specjalnego stolika.

Katalog on-line

Kalendarz

Kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin