Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Pasowani na czytelników

Pasowani na czytelników- Będziemy książki kochać i szanować - taką obietnicę złożyli uczniowie klasy I A z PSP Nr 7 w obecności dyrektor szkoły, kierownik Biblioteki Głównej, nauczycieli i rodziców. A to podczas pasowania na czytelnika jakie stalowowolska Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała 14 listopada.

Najpierw dzieci jednak zdały "egzamin" ze znajomości postaci i rekwizytów ze znanych bajek i odgadły bajkowe zagadki. W następnym etapie musiały się wykazać znajomością liter, gdyż po otrzymaniu kartek z literami miały za zadanie wyszukiwać książki, których tytuły zaczynają się na określoną literę i odpowiednią wizytówkę pisarza. Bardzo szybko uporały się też z układaniem bajkowych puzzli. Pozostało tylko przypomnienie o tym jak obchodzić się z książkami. Dzieci doskonale wiedziały, że nie należy książek niszczyć, a te wypożyczone z biblioteki należy zwracać w wyznaczonym terminie. Uroczystą przysięgę złożyły na najstarszą książkę ze zbiorów stalowowolskiej biblioteki. 

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech