OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Do misia można się przytulić…

Do misia można się przytulić…15 listopada dzieci z „zerówki” z Przedszkola nr 10 licznie odwiedziły naszą bibliotekę by uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych z okazji zbliżającego się dnia pluszowego misia. Maluchy wykonywały pluszowe misie - magnesy na lodówkę, pięknie przyozdobione, z pluszowym brzuszkiem. Powstały misie polarne, misie brunatne i iście bajkowe, kolorowe.

Ponadto dzieci poznały historię pluszowego misia, rozpoznawały bajkowe i książkowe misie oraz rozwiązywały niedźwiedzi quiz. Na koniec pluszakowe przytulańce z bibliotecznymi misiami.