Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Bibliotekarze szkolili się w MBP

Bibliotekarze szkolili się w MBP16 listopada bibliotekarze z bibliotek gminnych naszego powiatu oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli uczestniczyli w 6-godzinnych warsztatach prowadzonych przez trenerki z Centrum Szkoleniowego KLANZA z filią w Rzeszowie.

Organizatorem jak co roku była Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli przy wsparciu finansowym ze środków Powiatu Stalowowolskiego. Uczestnicy szkolenia „Zabawy na każdą pogodę” mogli przekonać się na własnym przykładzie, jak dobrze przygotować i przeprowadzić zabawy, by mogły odbywać się w atmosferze bezpieczeństwa, akceptacji i przyjaźni. Nastawione na wspólne działanie – nie na rywalizację. Wszyscy dowiedzieli się, jak ważą rolę w zabawie pełni osoba prowadząca, jakie powinna stworzyć warunki, by wśród wszystkich uczestników zabawy wydobyć pozytywne cechy drzemiące w nich samych. Dobra zabawa to przyjemność i radość z wykonywania czynności, dobrowolność uczestnictwa, kreatywność, poznanie nowych wartości. I tego właśnie doświadczyli bibliotekarze, którzy wzięli udział w szkoleniu.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech