Kolorowo i bożonarodzeniowo

Kolorowo i bożonarodzeniowoKażdy może przyjść do biblioteki i samemu wykonać kartkę bożonarodzeniową. Z kolejnych plastycznych zajęć skorzystali 14 grudnia uczniowie dwóch klas drugich z PSP nr 7 i z wielkim zapałem uczestniczyli w warsztatach tworzenia kartek świątecznych.

Dzieci miały wolny wybór techniki i mogły do swoich prac wykorzystać szablony, cekiny, naklejki, brokaty, specjalną papeterię świąteczną, wstążeczki, ozdobne dziurkacze i nożyczki ze wzorkami i wiele innych materiałów przygotowanych specjalnie na warsztaty. Podczas zajęć powstały przepiękne kartki, które uczniowie mogli zabrać ze sobą do domu i obdarować nimi najbliższe osoby.

Z kolei 17 grudnia specjalne kartki z życzeniami dla swoich rodziców w formie lapbooków wykonali uczniowie klasy 7 z PSP nr 12. Obok życzeń, kartki zawierały informacje dotyczące nadchodzących świąt. Biblioteka udostępniła młodzieży różnorakie materiały plastyczne i dekoracyjne.

Czerwiec 2019