Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Osobowość Roku 2018 dla bibliotekarki ze Stalowej Woli

Osobowość Roku 2018 dla bibliotekarki ze Stalowej WoliMiło nam poinformować, że kierownik Biblioteki Głównej MBP w Stalowej Woli Joanna Rybak została wyróżniona tytułem „Osobowość Roku 2018” w kategorii „Kultura” w plebiscycie redakcji Gazety Codziennej „Nowiny”. Laureatka, w swojej kategorii uzyskała największą liczbę SMS-ów w Stalowej Woli i powiecie stalowowolskim. W finale wojewódzkim zaś, pośród 21 nazwisk uplasowała się na 5. miejscu.

13 marca 2019 r. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala, na której wręczono statuetki zwycięzcom w czterech kategoriach w miastach i powiatach oraz w finale wojewódzkim.

Serdecznie gratulujemy  wszystkim Laureatom plebiscytu!

Fot. Krzysztof Łokaj/Nowiny