OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Wiosennie… z przedszkolakami

Wiosennie… z  przedszkolakami26 marca w Bibliotece Głównej odwiedziły nas grupy przedszkolne z Zespołu Szkól Nr 6 Specjalnych z wychowawczyniami. Podczas krótkiej pogadanki o wiośnie obejrzała kolorowe ilustracje i zdjęcia przedstawiające wiosenne kwiatki, ptaki powracające z ciepłych krajów i budujące gniazda, motyle żabki, pisklęta. Pobawiły się pluszowymi kaczuszkami, barankami, kurczaczkami, żabkami młodą sarenką.

Naśladowały odgłosy różnych zwierzątek. Na zakończenie z wyciętych papierowych elementów zrobiły kolorowe ptaszki.