Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Odwiedziny w bibliotece

Odwiedziny w bibliotece29 marca Miejską Bibliotekę Publiczną odwiedzili uczniowie klasy III PSP nr 4. Dzieci w trakcie zwiedzania poznały specyfikę i zasady obowiązujące w poszczególnych agendach biblioteki, tj. Multiteki, Wypożyczalni Głównej, Czytelni oraz Książki Mówionej. W tej ostatniej grupa wysłuchała audiobooka „Baśnie polskie”.

Uczniowie podczas wycieczki po MBP dowiedzieli się również, w jaki sposób pozyskuje się książki do biblioteki oraz jak jest opracowywana książka zanim trafi do księgozbioru. Zwiedzanie zakończyło się zwiedzaniem wystawy „Przystanek Biblioteka” czyli wykonanej makiety z surowców wtórnych dworca kolejowego w czasie ferii przez młodych czytelników MBP.

Tego samego dnia odwiedzili nas również uczniowie klasy I ze Szkoły Podstawowej nr 7. Dzieci zapoznały się z pracą w Czytelni, Wypożyczalni Książki Mówione , Wypożyczalni dla Dorosłych oraz Multiteki. Następnie w Multitece uczniowie dowiedzieli się o zasadach wypożyczania książek, zapisu do biblioteki oraz o księgozbiorze dziecięcym. Na koniec wycieczki dzieci obejrzały nowości książkowe oraz pobawiły się w Kąciku Zabaw.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech