Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Baśnie, przyroda i zwierzęta

Baśnie, przyroda i zwierzęta2 kwietnia uczniowie klasy I A z PSP nr 7 wraz z wychowawczyniami po wysłuchaniu kilku baśni i legend, wzięli udział w dyskusji o tym dlaczego warto być dobrym, dbać o zwierzęta, szanować przyrodę. Za jakie cechy charakteru należy cenić innych i jak postępować aby nie sprawiać przykrości osobom z rodziny i otoczenia. Dodatkowo uczniowie mogli sprawdzić swoją znajomość znanych bajek i baśni, rozwiązując zadania tematyczne.