Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Najpiękniejsze bajki świata

Najpiękniejsze bajki świata5 kwietnia uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Stalowej Woli wzięli udział w zajęciach na temat najpiękniejszych bajek świata. Na początku zajęć przedstawiono kilka bajek: „Kopciuszek”, „Czerwony Kapturek”, „ Śpiąca Królewna”, „Piękna i Bestia”, „Kubuś Puchatek”, „Brzydkie Kaczątko”.

Dzieci odpowiadały na pytania oraz zgadywały tytuły bajek przedstawiane im na obrazkach. Przeprowadzono także zabawę ,, Kto skrywa pantofelek Kopciuszka?". Dzieci siedząc w kręgu przekazywały sobie z tyłu przedmiot. Osoba wyznaczona do odgadnięcia siedząc w środku musiała wskazać kto w danej chwili trzyma przedmiot. Po zabawie przystąpiono do wykonywania pracy plastycznej. Z przygotowanych wcześniej, wyciętych gwiazdek i słomki do napojów uczestnicy zajęć wykonywali magiczne różdżki. Ozdabiali je kolorowa bibułą, papierem kolorowym oraz kolorowali kredkami. W efekcie końcowym powstały piękne, kolorowe i fantazyjne różdżki.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech