Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

O bezpiecznych wakacjach

O bezpiecznych wakacjachBez względu na to czy spędzamy wakacje na wsi, w mieście, nad wodą czy w górach obowiązują nas pewne zasady. Jaki jest przepis na bezpieczne wakacje? Tego na spotkaniu w MBP, które zorganizowaliśmy 4 czerwca dowiedziała się grupa przedszkolaków z dzieciaki.pl.

Jak się zachować w czasie burzy, jakie zasady obowiązują rowerzystów i pieszych, co zrobić gdy się zgubimy, czego nie wolno robić w lesie, na drodze czy nad wodą - te cenne rady oraz wskazówki postępowania staraliśmy się przekazać przedszkolakom by dzięki wiedzy zdobytej podczas dzisiejszego spotkania umiały spokojnie i bezpiecznie przeżyć ten wakacyjny czas. Dodatkowo dzieci zapoznały się z zasadami przedstawionymi w książce „Uważaj, to niebezpieczne” - cenne wskazówki dla żartownisiów i mądralińskich, małych i tych większych. Książka ta poprzez żartobliwe ilustracje pomoże odróżnić szalone pomysły od ryzykownych i niebezpiecznych zachowań.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech