OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Z wizytą w Bibliotece Głównej

Z wizytą w Bibliotece Głównej19 września dzieci z Przedszkola Baśniowy Świat wzięły udział w wycieczce do Biblioteki Głównej. Przedszkolaki odwiedziły Czytelnię, Wypożyczalnię Książki Mówionej, Wypożyczalnię dla Dorosłych oraz Multitekę. W Multitece dzieci zapoznały się z zasadami wypożyczania książek, zapisu do biblioteki oraz z księgozbiorem dziecięcym. Następnie przedszkolaki pokolorowały jesienne drzewa.

Pod koniec spotkania dzieci wysłuchały bajkę pt. „Puchatkowa sterta liści”.