Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Po darmową książkę dla przedszkolaka trzeba się pospieszyć!

Po darmową książkę dla przedszkolaka trzeba się pospieszyć!Minęło trzy tygodnie odkąd stalowowolska MBP rozpoczęła rozdawanie darmowych wyprawek książkowych dla swoich najmłodszych czytelników i jeśli chcemy taką zdobyć powinniśmy się pośpieszyć, bo z 380 gratisów pozostało już tylko 104. Darmowe czytanki dla stalowowolskich przedszkolaków można odbierać w godzinach otwarcia bibliotek.

Broszura dla rodziców wraz z książką dla dzieci „Pierwsze czytanki dla…” stanowią wyprawkę czytelniczą dla przedszkolaków (3-6 lat) w ramach ogólnopolskiego projektu „Wielki człowiek-mała książka” zorganizowanego przez Instytut Książki. Stalowowolska książnica bierze udział w tym projekcie.

Pierwszego dnia MBP rozdała 80 z 380 wyprawek. Aby ją zdobyć wystarczy przyjść z przedszkolakiem do Biblioteki Głównej lub jednej z filii i zapisać dziecko do grona czytelników. Oprócz darmowej wyprawki od razu można wypożyczyć dostępne książki dla malucha. Bo teraz przed nowymi czytelnikami następne wyzwanie. – Za każde odwiedziny w bibliotece zakończone wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, mały czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu na swojej Karcie Małego Czytelnika, zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania – mówi Joanna Rybak, kierownik Biblioteki Głównej, koordynator czytelniczego projektu.

Wyprawki będą dostępne w Bibliotece Głównej i jej filiach. Po odbiór bibliotekarki zapraszają rodziców wraz z małymi mieszkańcami Stalowej Woli w wieku 3-6 lat.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech