Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

U Kubusia na 93. urodzinach

U Kubusia na 93. urodzinachW Bibliotece Głównej rozpoczął  się cykl zajęć z najmłodszymi czytelnikami  z okazji 93. urodzin Kubusia Puchatka. 16 października zjawiła się w MBP grupa Motylki z Publicznego Przedszkola Nr 10 w Stalowej Woli. Do wspólnej zabawy zaprosili gości Kubuś Puchatek oraz Tygrysek. Dzieci rozwiązywały quiz wiedzy o Stumilowym Lesie oraz układały historyjkę obrazkową. W kolejnej części spotkania przedszkolaki bawiły się w detektywów, odszukując książeczki i ukryte w nich zadania do wykonania, a także grały w kalambury.

Na naszych gości czekała również atrakcja w postaci "Kubusiowej fotobudki". Podsumowaniem zajęć było wykonywanie zakładek do książek w kształcie bohaterów bajki o Kubusiu Puchatku.

Tego dnia w bibliotece pojawiła się również grupa Biedronki z Publicznego Przedszkola Nr 9 Dzieci rozwiązywały zagadki związane z bohaterami bajki o Kubusiu Puchatku, układały historyjkę obrazkową oraz puzzle w grupach na czas. Brały udział w zabawach takich jak "Przyczep ogon Osiołkowi" czy Kalambury. One również robiły sobie wspólne zdjęcia z Tygryskiem i Kubusiem w specjalnej fotobudce.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech